Myynti

Profile picture

Eerik Jortikka

Myynti

040 761 8863eerik.jortikka@guidin.com

Ota yhteyttä

Lähettämällä lomakkeen hyväksyt tietosuojaselosteemme.

Asiakastuki

Profile picture

Salli Kunnari

Asiakkuudet ja asiakastuki

050 374 1413salli.kunnari@guidin.com

Profile picture

Susanna Jalo

Asiakastuki

050 405 3626susanna.jalo@guidin.com

Profile picture

Mira Ylen

Viestintä

044 033 7726mira.ylen@guidin.com

Tiimi

Profile picture

Johanna Pystynen

CEO

050 441 2126johanna.pystynen@guidin.com

Profile picture

Kimmo Tuomainen

Tuote

040 836 4906kimmo.tuomainen@guidin.com

Profile picture

Tiina Sinisalo

Markkinointi

040 590 8133tiina.sinisalo@guidin.com

Profile picture

Onni Väyrynen

Talous ja sopimukset

050 912 7424onni.vayrynen@guidin.com

Guidin

Leadership as a Service Company Oy
Y-tunnus: 3089216-9
Visiokatu 1, 33720 Tampere


Kiihdytä kohti tulevaisuuden työelämää

Ota yhteyttä